Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Droga Tysiąca Kroków
Autor Wiadomość
Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Exp: 50
Całkowity exp: 8980
Punkty Życia: 740/740
Chakra Fizyczna: 500/520
Chakra Duchowa: 550/570
Taijutsu: 40
Ninjutsu: 40
Genjutsu: 30
Inteligencja: 50
Siła: 30[90!]
Szybkość: 30[150!]
Wytrzymałość: 40
Znajomość Pieczęci: 30
RYO: 190
Wysłany: 2010-01-30, 22:31   Droga Tysiąca Kroków  

Do położonej na szczycie, starej świątyni prowadziła droga prosta, lecz długa i ciężka. Po przejściu kilkuset metrów kanionu, pielgrzyma oczekiwała "Droga Tysiąca Kroków" - wykute w litej skale schody o tysiącu stopni. Tuż obok samych schodów ze skały tryskało święte źródło, tworząc niewielką sadzawkę, czy też oczko wodne, na środku którego ktoś niepamiętnych czasów ustawił pełną majestatu, kamienną statuę przedstawiającą mężczyznę pogrążonego w medytacji. Długa droga do świątyni, poprzecinana była wieloma wolno stojącymi bramami (torii) zbudowanymi z dwóch pionowych, lekko skośnych słupów i dwóch łączących je u góry belek poziomych połączonych bez użycia gwoździ. Czerwone drewno kunsztownie ozdobiono płaskorzeźbami. Po przejściu Drogi, pielgrzyma czekała kamienna brama, zamykająca wejście do terenów świątynnych.

[Każdy kto pragnie wejść do świątyni musi - najpierw - tędy przejść.]
Qi: 100/100

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

REKLAMA 
Let me survive...

Wysłany: 2010-10-15, 09:28     

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-10-15, 09:28     

Heihachiro czekał kolejną z kolei godzinę siedząc samotnie na schodach wiodących do świątyni. Nie przeszkadzał mu nocny chłód, ani brak snu - w zasadzie od kiedy wioska dowiedziała się, że jest w stanie funkcjonować bez snu całymi tygodniami, rzadko kiedy miał okazję złożyć głowę na poduszce. Ale przecież nie o bezsenności młodego Tora jest ta historia. Heihachiro wiedział, że Kurekaze go znajdzie. Owszem, nie zostawił mu wskazówek, ale gdyby ten nie był w stanie znaleźć go tutaj, to jak miałby odnaleźć swoje cele gdzie indziej? Młody Tora ufał, że Kazuma ma dość umiejętności by sobie poradzić. W przeciwnym wypadku nigdy nie dałby mu szansy zmierzyć się z tym wyzwaniem jakim jest zemsta. Dlaczego potajemnie skopiował akta i zaryzykował swoim - wciąż bardzo niepewnym - statusem, by pomóc Kurekaze? Sam nie wiedział... Może wciąż dźwięczały w nim słowa zmałego "Ludzie tutaj każdego dnia walczą, by nie stać się przedmiotami, by nie stać się orężem tak jak miecze, które dzierżą w dłoniach".
- Czy ja nie narodziłem się już jako narzędzie Tsuki-sama? - spytał, kierując swe zmęczone oczy w kierunku Księżyca w pełni, który srebrnym światłem otulał okolicę. Westchnął. Nikłe światło nie stanowiło dla niego problemu, więc jak co kilka godzin przejrzał zebrane akta, jeszcze raz zastanawiając się co powiedzieć Kurekaze. To może być ciężkie spotkanie, biorąc pod uwagę charakter Kazumy.

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Kurekaze 
Siewca Chaosu

Całkowity exp: 6190
Punkty Życia: 640/640
Chakra Fizyczna: 470/470
Chakra Duchowa: 520/520
Taijutsu: 30
Genjutsu: 20
Inteligencja: 30
Siła: 30
Szybkość: 32 (+22)
Wytrzymałość: 30
Znajomość Pieczęci: 40
RYO: 595
Wysłany: 2010-10-15, 21:41     

I w ten gdy Heihachiro przygladal sie ksiezycowi wylonil sie Kurekaze (zalozmy ze kryl sie przy tych bramach obok schodow czy czegos tam). Szedl spokojnie przez ciemnosc nie wydajac zadnego dzwieku, podszedl do Hei'a od tylu i bez zastanowienia zlapal go za kark i uniosl. Wymierzyl kilka ciosow w strone narzadow takich jak nerki i watraba. Po czym jesli udaly sie ciosy wyciaga kunai i przyciska do plecow ANBU - powiesz mi wszystko co chce wiedziec, nie bede musial cie torturowac. Jestes madrym shinobi, to rzadka cecha. Ale daje ci przewage, wiesz wiec, ze plotki klamia. Wiesz, ze jestem potworem po stukroc gorszym niz mowia. A dla twojej swiadomosci, potrafie byc jeszcze gorszy. Wiesz wiec w koncu, ze nie warto probowac. I wiesz, takze ze jesli nie dasz mi czego potrzebuje zginiesz. - ostrze sie cofnelo. A kurekaze wykonal kilka krokow w tyl i schowal kunai do kabury. Wbil spokojny wzrok w postac po czym dodal krotkie i suche - slucham. - jak by sie przyjrzec widac bylo ze cale cialo shinobi bylo wyjatkowo napiete. Powstrzymywal sie ostatkiem sil czy moze wszystko bylo tylko przedstawieniem?

Karta Postaci

Kurekaze Theme
Fighting Theme
Fighting Theme 2
Monolog Theme xD
SMOKING THEME!

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-10-15, 22:07     

Kurekaze dopadł swój cel i uniósł w powietrze. Heihachiro oberwał kilka razy w narządy, po czym Kazuma przystawił mu kunai do pleców. Przez ten czas chłopak nie wydał z siebie żadnego dźwięku. Gdy Kurekaze zagroził mu torturami Chuunin uśmiechnął się.
- Gdybyś chciał mi zrobić krzywdę... Już byś to zrobił. Ale owszem, nie wątpię, że byłbyś do tego zdolny.
Dłoń Kurekaze zamknęła się, gdy chłopak zmienił się w obłok dymu. Zniknął cały, jedynie trzymana w ręku karta upadła na ziemię. Chwilę później Kazuma ponownie usłyszał głos ANBU, tym razem dochodzący z tyłu. Heihachiro wychylił się do połowy ze skały, spoglądając na Kurekaze badawczym wzrokiem. W przeciwieństwie do Siewcy Chaosu, on doskonale widział w ciemności a ciepło wydzielane przez ludzkie ciało było dla niego w nocy niczym latarnia.
- Widzisz Kurekaze-han, wiele o Tobie słyszałem i mimo, że chcę Ci pomóc nie zamierzam robić tego "po Twojemu". Zbyt wiele słyszałem o Twoim temperamencie i sposobie w jaki okazujesz "wdzięczność". Zaatakuj mnie teraz, a jedynym śladem jaki uzyskasz będzie karta, jaką dla Ciebie zwinąłem. A mam Ci więcej do powiedzenia...
Jeśli Kurekaze atakuje, Heihachiro chowa się w ścianie i zostawia Kazumę samego. Jeśli zaś nie, chłopak spogląda z namysłem na Siewcę, po czym mówi:
- Walczyłeś już z Takuro Kagawą, ale nie była to nawet połowa jego prawdziwej siły. Jesteś gotów się z nim zmierzyć ponownie? Podsunę Ci różne tropy ale, jeśli mam rację, prędzej czy później znów go spotkasz.

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Kurekaze 
Siewca Chaosu

Wysłany: 2010-10-15, 22:31     

Kurekaze prychnal schylajac sie po karte - myslisz, ze chodzi o tego kukielkarza? Jestes w bledzie, zabilem tego ktory zamordowal Gataro. Ale dobrze... Slucham, co wiesz o nim? - spytal spokojnie nie odwracajac sie, wyciagnal pogieta paczke papierosow i odpalil jednego. Usiadl na kamieniu na ktorym wczesniej siedzial klon Heihachiego.

Karta Postaci

Kurekaze Theme
Fighting Theme
Fighting Theme 2
Monolog Theme xD
SMOKING THEME!

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-10-15, 23:05     

Heihachiro skinął głową. Skoro Kurekaze gotów był przeprowadzić spokojną rozmowę ANBU zamierzał podzielić się informacjami i przemyśleniami.
- Gdyby zależało Ci tylko na śmierci tego, kto zabił Twojego przyjaciela, nie byłoby Cię tutaj. Ale Ty chcesz dorwać tego kto pociągał za sznurki, prawda?
Chuunin wyciągnął kolejną kartę, tym razem dotyczącą innego elementu układanki.
- Widzisz Kurekaze-han, czytałem raporty, przeglądałem zapiski z przesłuchania i dochodzę do wniosku, że to nie ma sensu. Całe to zdarzenie nie ma sensu. Wysłano dwie drużyny chuuninów do zbadania sprawy; jeden oddział miał sprawdzić o co chodzi z "wypadkami" w kopalni, drugi wybić bandę podrzędnych złodziejaszków. Czym to się skończyło? Spotkaniem z Shinobi. Jedni wysadzili kopalnię Hayata, głównego dostawcę surowca dla Hagane, a drudzy dopadli Was na szlaku. Z przesłuchania świadka wynika, że zadaniem tych na szlaku było zatrzymanie Was jak najdłużej i zabezpieczenie odwrotu dla kogoś ważnego.
Chłopak spojrzał na Kurekaze, upewniając się czy ten nadąża za jego tokiem myślenia, po czym podjął wątek.
- Z tego co zdołałem się zorientować, było tam łącznie dziesięciu Shinobi, z czego część należała do Rodziny, kukiełkarz, niemal dwudziestu robotników i najemni bandyci. Żaden z nich nie pochodził z Państwa Szczytów. Wątpię, że ktoś z naszych przeciwników byłby w stanie przemycić takie siły przez granicę... Myślę, że to ktoś z wewnątrz. Ktoś z Państwa Szczytów. Na dodatek, ktoś bardzo bogaty i wpływowy. Sam Takuro żąda małej fortuny za swoje usługi, na dodatek cała reszta, koszty łapówek i tak dalej...
Chuunin ponownie spojrzał na Kazumę, namyślając się nad dalszymi słowami:
- Jakieś pytania odnośnie tego co powiedziałem? Czy mogę przejść dalej?

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Kurekaze 
Siewca Chaosu

Wysłany: 2010-10-15, 23:26     

- Zatem zawitam znowu do Tsumy, przekletej stolicy... - burknal palac papierosa - mow dalej, nie mam duzo czasu.

Karta Postaci

Kurekaze Theme
Fighting Theme
Fighting Theme 2
Monolog Theme xD
SMOKING THEME!

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-11-07, 20:27     

- W tej chwili nad kopalniami mają władzę trzy grupy: kupcy niezależni, nie stowarzyszeni w jakichkolwiek organizacjach; właściciel Kopalni Hayata jest jednym z nich. Druga grupa, to ta niewielka część arystokracji, która nie utraciła praw do kopalni, podobno zorganizowani są w jakieś stowarzyszenie. Trzecia grupa, to Kompania Żelaznego Słońca. Mają większość zysków z kopalni, odpalając działkę tylko władcy. Zarówno Żelazne Słońce jak i Arystokraci są bardzo wpływowi i bogaci, w końcu handlują największym dobrem naszego kraju.
Heihachiro sięgnął do kieszeni i rzucił Kure maleńką buteleczkę, w środku której umieszczono kawałek czarnego, zakrwawionego materiału.
- To krew Takuro. Nie wiem jak, ale może Ci się przyda. To wszystko Kurekaze-han, jesteś zdany na siebie i swoje umiejętności. Jeśli na coś trafię, wyślę informację, ale nie mogę mieć pewności że do Ciebie dotrze. Powodzenia!
Nie odchodził jeszcze, czekając reakcji Kurekaze. Jeśli ten nie miał już nic do powiedzenia, ani żadnych pytać, Chuunin zniknął, zatapiając się w podłożu.

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Kurekaze 
Siewca Chaosu

Wysłany: 2010-11-08, 01:12     

Kurekaze kiwnal glowa - nie zapomne twojej pomocy - odwrocil sie na piecie i ruszyl spokojnie przed siebie. Czekala go dluga podroz, ale byl na to przygotowany. Kilka stopni nizej podniosl plecak przygotowany na dluzsza podroz i ruszyl przed siebie.

kure out joul1

Karta Postaci

Kurekaze Theme
Fighting Theme
Fighting Theme 2
Monolog Theme xD
SMOKING THEME!

Odpowiedz do tematu