Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Ulice i plac dookoła "Kokeshi"
Autor Wiadomość
Seiryo 

Exp: 5
Całkowity exp: 455
Punkty Życia: 360/360
Chakra Fizyczna: 180/180
Chakra Duchowa: 180/180
Taijutsu: 20
Ninjutsu: 25
Inteligencja: 15
Siła: 11
Szybkość: 11
Wytrzymałość: 15
Znajomość Pieczęci: 11
RYO: 10
Wysłany: 2010-11-28, 23:35     

-Znowu pudło?! Kim ten koleś jest że bez przerwy unika naszych ciosów?- Pomyślał Seiryo poczym zauważył że jego kuzyn zostaje rażony klingą Amayady i pada bezwładnie. Przeraziłby się tym lecz zauważył iż ręce bruneta na krótką chwilę zostały złożone w pieczęć. –Henge? Całkiem cwany pomysł.- Szybko chwyta najbliższy miecz jednego z wyeliminowanych przeciwników i zaczyna biec w stronę przeciwnika. Aby uwiarygodnić fortel krewniaka wrzeszczy. –Sosuke! Ty gnoju zapłacisz mi za to!.-Poczym zdjętą pochwą rzuca w przeciwnika i gdy ten tylko ją odbije Tora przygotowuje się na potencjalne zbicie ciosu i dźga przeciwnika w rękę trzymającą miecz.
<1PS Obrona; 2PS Kontra>
Bon obniżający koszta jednego treningu o 200 RYO

REKLAMA 

Wysłany: 2010-12-03, 19:34     

Hisayuki 

Exp: 30
Całkowity exp: 230
Punkty Życia: 285/300
Chakra Fizyczna: 205/225
Chakra Duchowa: 150/150
Taijutsu: 10
Ninjutsu: 10
Genjutsu: 10
Inteligencja: 10
Siła: 15
Szybkość: 15
Wytrzymałość: 20
Znajomość Pieczęci: 10
RYO: 90
Wysłany: 2010-12-03, 19:34     

Hisayuki podniecony że udało mu się trafić, uśmiechnął się bardziej zniewalająco niż przedtem.
-Widzisz, taka jest różnica między nami, ja jestem urodzonym wojownikiem a ty...
Głos chłopaka nagle się zatrzymał, jak gadał to schował kunaia w przedramię. Łańcuch wisiał spokojnie, trzymając na jeden koniec. Nagle chłopak zaczął biec, i w krótkim wyprzedzeniu zaczął zamach swoim łańcuchem, po czym potężnym ruchem atakował w bok przeciwnika.

<3Ps w atak łańcuchem>

Kartainformacyjna

Ichino Itsumi
Zbędny ;(

Całkowity exp: 3530
Punkty Życia: 400 / 400
Chakra Fizyczna: 390 / 390
Chakra Duchowa: 290 / 290
Taijutsu: 40
Ninjutsu: 15
Genjutsu: 15
Inteligencja: 31 (+5 za bl)
Siła: 20 (+5 za bl)
Szybkość: 25 (+5 za bl)
Wytrzymałość: 40
Znajomość Pieczęci: 20
RYO: 1065
Wysłany: 2010-12-03, 21:29     

[Tak na przyszłość, kontratak, kontra rozumiem, jako atak rozpatrywany tylko i wyłącznie wtedy, kiedy uda się obrona przed wrogim atakiem]

Ayamada uniósł brwi słysząc słowa Hisayukiego. Rzucił się do ataku w bezmyślnej furii. Przez ulicę przetoczył się krzyk, kiedy Ayamada oberwał z całej siły zarówno łańcuchem jak i mieczem. Nie minęło nawet kilka chwil, kiedy na ulicy pojawiła się Wasza sensei - Megumi. Jej śliczne usta wydęły się w lekkim uśmieszku.
- Ho,ho... co ja widzę... - zeskoczyła z dachu najbliższego sklepu, z cichym tąpnięciem. - Czy ktoś z was, skarby moje, może mi wyjaśnić dlaczego masakrujecie tego człowieka? I co zawinili tamci o tam? - machnęła ręką w stronę leżących. Przez chwilę patrzyła uważnie na sosuke, po czym wzruszyła ramionami rzucając tylko: "Skończ się wydurniać".

[
Opowiedzcie się i jesteście wolni.
+ Misja D,
+ 80 punktów doświadczenia.
]

Seiryo 

Wysłany: 2010-12-03, 22:30     

Po zmasowanym ataku Tory i Hagane chłopak usłyszał tylko krzyk bólu przeciwnika. Po chwili zauważył iż koło nich stoi Megumi-sensei. Po chwili do jego uszu dotarły pytania nauczycielki.
- Chcieli obrobić gospodę i uznaliśmy że naszym obowiązkiem wobec Hagane-Gakure no sato będzie ochrona tego miejsca.- Stwierdził blondyn beznamiętnym głosem.- Ten katowany to ich szef- Ayamada. Jeśli żyje to może przyzna się do jeszcze innych kradzieży.– Adrenalina zaczęła powoli znikać z krwiobiegu Seiryo i pobladł on znacząco. -Wybacz Nee-san jestem ranny i właśnie zabiłem człowieka. Zapytaj Hisayuki-kun’a o szczegóły – tak właściwie to on poinformował nas o tym i na pewno wie więcej o tej sprawie niż ja. Chcę iść tam gdzie mnie opatrzą a potem do domu. Z całym szacunkiem nie mam ochoty na rozmowę.- Po chwili milczenia zwrócił się do kuzyna. – Sosuke, możesz mnie zabrać do szpitala?- Spojrzał na ranę bruneta. - Ty też jesteś ranny i przyda ci się wizyta tam.
Po wypowiedzi czeka aż inni się wypowiedzą i udaje się do Hagańskiego szpitala sam lub z kuzynem.

[tak czy inaczej z/t]

Sosuke 

Całkowity exp: 420
Punkty Życia: 210/210
Chakra Fizyczna: 160/160
Chakra Duchowa: 205/205
Taijutsu: 10
Genjutsu: 2
Inteligencja: 20
Wytrzymałość: 11
RYO: 300
Wysłany: 2010-12-03, 23:29     

Usłyszawszy słowa Megumi-sensei Sosuke szybko wstał i przybrał swój prawdziwy kształt. Nie speszyła go jednak wypowiedź nauczycielki, wygrali i to się liczyło. Jego rana trochę bolała, ale szybko uznał, że to nic w porównaniu z obrażeniami Seiryo. Pomyślał, że trzeba zabrać go do szpitala, więc po usłyszeniu propozycji kuzyna ochoczo na nią przystał, jednak poprosił go, aby jeszcze chwilę na niego poczekał. Następnie zebrał z pobojowiska wszystkie zużyte przedmioty, takie jak kunai i zabrał się za przeszukiwanie leżących na ziemi przeciwników. Zabrał ze sobą wszystkie znalezione przedmioty i udał się wraz z Seiryo w kierunku szpitala.

<+80exp; z tematu>

Stan Fizyczny: Fabrycznie Nowy
Stan Psychiczny: Idealny

Odpowiedz do tematu