Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Szlak Isshita - Granica Państwa Szczytów
Autor Wiadomość
Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Exp: 50
Całkowity exp: 8980
Punkty Życia: 740/740
Chakra Fizyczna: 500/520
Chakra Duchowa: 550/570
Taijutsu: 40
Ninjutsu: 40
Genjutsu: 30
Inteligencja: 50
Siła: 30[90!]
Szybkość: 30[150!]
Wytrzymałość: 40
Znajomość Pieczęci: 30
RYO: 190
Wysłany: 2010-10-09, 22:06   Szlak Isshita - Granica Państwa Szczytów

Dwójka Shinobi miała jednak szczęście w nieszczęściu - kupiec choć nieco osłabiony, w końcu odzyskał przytomność i - z pomocą obydwu Shinobi - był w stanie iść. Tu okazało się, że kupiec doskonale zna uliczki i zakamarki Isshity i w zasadzie tylko dzięki jego sprytowi udało im się ominąć patrole najemników. Cóż, chłopcy ze Stali nadepnęli im na odcisk, a najemnicy nadal nie wiedzieli że mają przeciw sobie Shinobi. Wkrótce Shinobi dotarli do farmy niejakiego Yamamoto, gdzie miejscowy aptekarz opatrzył rany Kazuhiro i wspomógł siły Hiroshiego leczniczym naparem. Kupca zaś odebrał aptekarz ze zmęczonych i zdrętwiałych ze zmęczenia barków i zniknął na niemal godziny w głębi swego domu. Shinobi nie mieli wyjścia, musieli czekać. Słońce znalazło się w drugiej połowie swej wędrówki po niebie, gdy w końcu zaproszono ich do środka. Kupiec, blady, ale wyraźnie zdrowszy, siedział ciężko przy stole i wpatrywał się zbolałym wzrokiem w kubek naparu stojący przed nim. Gdy Shinobi Stali weszli do środka podniósł oczy, a z jego ust usłyszeli słowa:
- Dziękuję! Przybyliście w ostatniej chwili... Wcześniej nie mieliśmy czasu porozmawiać, teraz zaś mamy go mało. Ale, ale... Co z waszymi towarzyszami? Nie miało być was czworo?
Kupiec oddychał płytko i popijał napar wyraźnie się krzywiąc. To że był w stanie siedzieć, zakrawało na cud, ale w końcu Hagańczycy nie pozwoliliby handlować u siebie jakiemuś wymoczkowi.
- Macie pewnie wiele pytań, pora bym zaspokoił waszą ciekawość.

[Kazuhiro: + 150 PŻ
Hiroshi: +150 obu chakr

Nastąpiła rozbieżność czasowa, dlatego siedzicie w innym temacie niż reszta]
Qi: 100/100

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

REKLAMA 

Wysłany: 2010-10-11, 21:28   

Hiroshi 

Exp: 280
Całkowity exp: 3560
Punkty Życia: 430/430
Chakra Fizyczna: 315/315
Chakra Duchowa: 365/365
Taijutsu: 20
Ninjutsu: 25
Inteligencja: 30
Siła: 20
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 25
Znajomość Pieczęci: 25
RYO: 620
Wysłany: 2010-10-11, 21:28   

Hiroshi z ulgą zobaczył, iż kupiec sam daje radę iść. Czuł się już wystarczająco zmęczony i zrzucenie balastu z jego barków zdecydowanie pomogło mu w marszu. Gdy doszli do chaty aptekarza Hiroshi czuł się już bardzo słaby, lecz napój ziołowy przywrócił mu siły i otrzeźwił jego umysł. Z ulgą oczekiwał na kupca, którego zabrał aptekarz do swojego domu. Gdy Matasa zobaczył, iż ich klientowi nic nie jest uśmiechnął się i wziął głęboki oddech. Wreszcie...-pomyślał spoglądając szczęśliwym wzrokiem na kupca. Czuł że teraz może być z nim tylko lepiej.
-Cóż... Miało być nas czterech... Wręcz było nas czterech, ale musieliśmy się rozdzielić...-powiedział Hiroshi nieco podchodząc do kupca-Cieszę się, że jest pan już w lepszym stanie i przepraszam że mogłem zrobić tylko tyle z pana ranami...-powiedział, po czym ukłonił się przed mężczyzną.-Napotkaliśmy małe problemy w barze i prawdopodobnie będziemy poszukiwani, dlatego najlepiej jakbyśmy się przebrali tak, aby nikt nas nie poznał-powiedział spoglądając na Kazuhiro, po czym przeniósł wzrok znów na kupca. Jednakże tym razem nie spoglądał na niego tym szczęśliwym, nieco zawadiackim wzrokiem jakim zwykle darzył ludzi, gdy miał dobry humor. Tym razem spoglądał pełnym powagi i ukrytego zapału wzrokiem osoby, która tylko czeka na znak aby ruszyć wykonywać rozkazy swego dowódcy.-Myślę że wypadałoby poznać szczegóły naszej wizyty tutaj, nieprawdaż ? Takie jak kim byli ci ludzie, gdzie aktualnie znajduje się towar i gdzie według Pana będzie najlepsza okazja do ataku?

Karta informacyjna

Kazuhiro 
6794607

Exp: 70
Całkowity exp: 3620
Punkty Życia: 510/540
Chakra Fizyczna: 420/420
Chakra Duchowa: 445/445
Taijutsu: 30
Ninjutsu: 20
Genjutsu: 20
Inteligencja: 35
Siła: 30
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 20
Znajomość Pieczęci: 20
RYO: 690
Wysłany: 2010-10-19, 20:53   

Kazuhiro z ulgą przyjął taki miło niespodziewany zwrot okoliczności. Zaliczyli "checkpoint", kupiec był cały, oni byli cali, ogólna radość.
"Ta kurde... straciłem kontaktu z połową zespołu... i dlaczego mam nieodłączne wrażenie, że zrobią oni w Isshicie niezły burdel..."
Póki co kupiec dochodził do siebie i miał się nieźle...
-Miło widzieć, że doszedł pan do siebie PANIE KUPIEC...Jestem Kazuhiro i tak jakby, dziwnym trafem ja dowodzę tym... zespołem. Dwójka z nas poszła na zwiady, nie liczyliśmy iż tak łatwo unikniemy nieprzyjemności w mieście... przynajmniej ta nasza dwójka.-Kazuhiro podrapał się po czuprynie, jakby zirytowany... ej no teraz może być tylko lepiej nie?
-To fajnie, odratowaliśmy Pana, to teraz jakieś szczegóły? Co to mamy pomóc odzyskać, gdzie tego szukać, co pan wie o tych ludziach i takie tam jak już wspomniał Hiroshi...--dodał zniecierpliwiony.

Karta Postaci

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-10-20, 15:36   

Kupiec uśmiechnął się kwaśno, wspominając zdarzenia w karczmie. Po chwili jednak jego uśmiech nieco się wypogodził:
- Hiroshi-kun, gdyby nie Twoja pomoc byłbym już martwy. Cieszę się, że Rada umieściła w składzie medyka, nawet początkującego.
Kupiec zamyślił się na chwilę, po czym zaczął mówić:
- Sprawa wygląda następująco; któryś z moich konkurentów wykradł pierwszorzędną hagańską broń. Towar którego eksport jest obłożony wielkimi obwarowaniami. Podejrzewam, że chce go sprzedać nielegalnie do Kraju Ognia. Dziś rano wozy wyruszyły z Isshity, na szczęście droga jest trudna, a wozy ciężkie dlatego nie powinniście mieć problemów z doścignięciem, a nawet prześcignięciem ich. Problemem może być co innego. Prócz kupca i tragarzy, konwój ochrania około dwudziestu najemnych bandziorów, choć myślę że to zwykłe trepy a nie rasowi najemnicy. Chciałem nająć ludzi Genpaku w ramach wsparcia dla Was, ale jak widać są również przekupieni. Nie spodziewałem się tego... To grupa najemników, świetnie zorganizowana i mająca duże wpływy w okolicy. Jest ich około sześćdziesięciu, ich oficerowie składają się z najgorszych kryminalistów. Jedyne co trzyma ich w ryzach, to Genpaku. W każdym razie sądzę, że wkrótce wyruszą na pomoc konwojowi, a wtedy na pewno nie odbijecie towaru... Co tu jeszcze. Aha! Wioska chce, żebyście dorwali kupca z Kraju Ognia i dostarczyli go na przesłuchanie, mnie zależy tylko na moim towarze. Zrobicie jak Wam będzie pasować...

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Hiroshi 

Wysłany: 2010-10-26, 17:31   

Hiroshi wysłuchiwał słów kupca w pełnym skupieniu. Starał się nie spuszczać z niego wzroku i zapamiętać dokładnie jak najwięcej informacji udzielonych przez ich pracowadcę. Gdy ten skończył Hiroshi wziął głęboki oddech i ze świstem wypuścił powietrze. -No cóż...-zaczął powoli przenosząc wzrok na podłogę.- Sytuacja wygląda tak średnio... Powinniśmy porwać i kupca i odzyskać towar... Na aktualną chwilę nie mam lepszego pomysłu niż śledzenie ich i próba przejęcia dwóch ochroniarzy, przebranie się za nich i dojście do celu... Ewentualnie...-powiedział spoglądając na Kazuhiro-Musimy podszyć się za Genpaku. Zabić oddział który będzie wysłany i podszyć się za nich. Stanowią oni największe zagrożenie, a jako że są oni lepiej wyszkolonym oddziałem niż tamtejsza ochrona, plus będziemy cieszyli się reputacją psychopatów i bandytów, więc będziemy mogli sobie na dużo pozwolić, a gdy dojdziemy do kupca, rachu ciachu rozprawić się z ochroną, porwać kupca, odbić towar i zwijamy się do domków... Ja mogę unieruchomić kupca na czas walki... Jeśli nie damy radę przed dotarciem Genpaku dorwać ich, będziemy musieli dorwać minimum jednego z nich podczas drogi, czyli będziemy musieli ich śledzić i w odpowiednim momencie gdy będzie jakaś dobra okazja – uderzyć i podszyć się pod jednego z nich... można by w nocy, jeśli będą rozstawiać jakiś obóz... Jednakże najlepsza i najtrudniejsza będzie opcja z Genpaku... Co o tym sądzisz, szefie ?-skończył spoglądając na Kazuhiro oczekując na jego opinię.

Karta informacyjna

Kazuhiro 
6794607

Wysłany: 2010-10-31, 20:39   

Kazuhiro otrząsnął się z zamyślenia rad, że ktoś inny wymyślił za niego plan i te sprawy...Miło tez było słyszeć, że ktoś mówi do niego per "szefie", toż to takie motywujące! Wbrew pozorom, Mitsubishi myślał też nad dalszymi działaniami jakie powinni podjąć.
-Taa... nie ma wątpliwości, że musimy to rozegrać z użyciem zasadzki, zaskoczenia...-zaczął ostrożnie dobierając słowa.
-Masz racje Hiroshi...! Myślę, że prędzej czy później i tak byśmy ponownie weszli w konfrontacje z tymi ludźmi Genpaku. Lepiej pozbyć się ich wcześniej niż później o tym myśleć... taaa...-podrapał się po brodzie.
-Jest jeszcze kwestia naszych kompanów... nie wątpię, że żyją i mają się dobrze, ale przed tą operacją myślę, że dobrze byłoby skompletować załogę. Być może odnaleźlibyśmy ich gdybyśmy odwiedzili północny skraj wioski... tam pierwotnie mieliśmy się spotkać prawda?-wyjaśnił swe obawy.
-Powinniśmy niebawem ruszyć, nieścisłości omówimy w trakcie drogi... chyba, że jeszcze coś trzebaby wyjaśnić hmm...-oznajmił

Karta Postaci

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-11-10, 23:31   

- Mówiąc szczerze... - kupiec westchnął - miałem nadzieję, że ruszycie od razu. Ale fakt, powinniście najpierw zatroszczyć się o towarzyszy. Proszę Was tylko żebyście się pospieszyli. Jeśli potrzebujecie jakichś wskazówek, to służę mapą miasta i okolicy...
Kupiec podał dwójce mapę, na której zaznaczono większość interesujących miejsc w mieście.

[Nieco zmieniłem myśl, dlatego taki krótki. Ale macie pierwszeństwo przy następnym odpisie, więc powinienem odpisać w miarę szybko]

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Hiroshi 

Wysłany: 2010-11-11, 22:20   

Hiroshi westchnął nieco zawiedziony. Liczył że wyruszą jak najszybciej, aby nie tracić nawet chwili. Gdy kupiec podał im mapę, zaczął ją przeglądać, mówiąc jednocześnie:
-Jak uważasz, Kazuhiro-kun. Chociaż osobiście uważam iż Arashi i Mitsuru są w stanie się o siebie zatroszczyć. Arashi jest Chuuninem nie bez powodu,prawda ?-powiedział spoglądając z ukosa na towarzysza. -Skoro chcesz tak zrobić to powinniśmy się pośpieszyć... I najlepiej żeby jeden z nas został na czatach przy siedzibie Genpaku, aby mieć w miarę pod kontrolą ich ruchy... Jeśli posiadasz komunikator radiowy nie będzie to problemem, zostanę na straży niedaleko ich siedziby i dam znać w przypadku ich ewentualnego ruchu... Mam nawet pomysł jak...-powiedział wyobrażając sobie siebie, przyczajonego przy ścianie budynku i używającego Shoushitsu No Jutsu aby nie zostać wykrytym. Po chwili rozmyślania powrócił do studiowania mapy. Próbował odnaleźć na niej miejsce do którego udali się ich towarzysze, miejsce w którym aktualnie się znajdują, a także siedzibę Genpaku. Jeśli odnajdzie wszystkie trzy miejsca – stara się zapamiętać ich położenia i dodatkowo okoliczne „interesujące” miejsca.- A więc, jakieś propozycje czy lecimy już teraz na pałę w miejsce spotkania licząc że może już reszta dotarła i grzecznie na nas czeka?-spytał odrywając się od mapy, czekając na ostateczne rozkazy Kazuhiro.

Karta informacyjna

Kazuhiro 
6794607

Wysłany: 2010-11-12, 22:54   

""Ruszycie od razu, zawiedzeni jesteśmy", dajcie se na luz! Raz spieprzyliśmy akcje i nie chciałbym tego powtarzać, a byliśmy wtedy wszyscy razem. Poza tym ja jestem szefu i jak coś się spierdzieli to wszystko odpali mi w twarz... "
-Dobra fajnie... Póki co nie ma wyjścia musimy pobiec w kierunku drogi po której miała obrać trasę karawana. Gdy to już zrobimy jakoś ich wyśledzimy i obczaimy sytuację...-przedstawił "plan" Kazuhiro...
-...wiem, że jest zajefajnie dokładny i precyzyjny, ale w tej sytuacji nie wiem co jeszcze możemy zrobić. Jak dotrzemy na miejsce dużo będzie zależeć od szczęścia...-mruknął i rzucił okiem na mapę, patrząc co to za miejsca są na niej zaznaczone.
-Najpierw kierujemy się w stronę przewidywanej drogi karawany. Gdy tam już będziemy spróbujemy pozbyć się strażników, być może uda nam się zawczasu zastawić jakieś pułapki w co wątpię... przy odrobienie szczęścia dołączy do nas pozostała dwójka...to ruszajmy-skinął na Hiroshiego głową i pobiegł w kierunku miasta.

Karta Postaci

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-11-27, 21:06   

Dwójka Shinobi przemierzała obrzeża miasta, kierując się w stronę szlaku handlowego, którym miał podążyć transport broni. Kilka razy musieli oni ukrywać się przed patrolami, jednakże nie stanowiło to dla Shinobi większego wyzwania. Po opuszczeniu okolic Isshity nie widzieli oni już żadnego patrolu i bez większych problemów przemieszczali się w szybkim tempie. Nie minęło więcej niż półtorej godziny, gdy na horyzoncie Shinobi dostrzegli grupę silnie bronionych wozów. Wozy eskortowało około trzydziestu ludzi na koniach, z pewnością uzbrojonych. Karawana poruszała się dość wolno, zwierzęta były już nieco zmęczone a towar musiał być z pewnością bardzo ciężki. Dogonienie ich zajęłoby Shinobi nie więcej niż 20 minut szybkim biegiem. Wozy były teraz na otwartej przestrzeni - w dolinie, a zgodnie z mapą powinny wkrótce albo wjechać wjechać w wąwóz, albo obrać dłuższą ale bezpieczniejszą trasę na około góry.

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Kazuhiro 
6794607

Wysłany: 2010-11-30, 13:59   

"Jest dobrze... dogoniliśmy tą cholerna karawane. Co prawda jest nas dwóch ale..."
-Jest dobrze Hiroshi! -zapewnił "lider" obserwując z ukrycia ich cel.
-Teraz musimy się na nich zaczaić... Z tego co widzę są już zmęczeni tą procesją, a to baaardzo działa na nasza korzyść...-tu Kazuhiro wyciągnął mape i przyjrzał się jej.
-Zgodnie z tym skrawkiem papieru nasz cel albo wejdzie w wąwóz... albo też przejadą zboczem góry... My będziemy na nich czekać "tu"-rzekł wskazując palcem na mapie rzeczony wąwóz.
-Naszym tempem w jakieś pół godziny może więcej dotrzemy do wąwozu i tam urządzimy zasadzkę. Trzeba będzie rozstawić pułapki itp jeśli wyrobimy się z czasem. Nie sądzę, żeby chcieli marnować czas obierając dłuższą trasę... a nawet jeśli, to sprawnie ich dogonimy i zaatakujemy , bo oni będą tym bardziej wycieńczeni marszem... Co ty na to Hiroshi?-Mitsubishi wyjaśnił ładnie plan i zapytał kompana o jego zdanie. Niby to on był liderem... ale nie mógł sobie pozwolić na więcej głupich błędów.

Karta Postaci

Hiroshi 

Wysłany: 2010-11-30, 20:59   

Cóż... Teraz się zacznie cała zabawa...-pomyślał Hiroshi spoglądając na karawanę jadącą przed nimi. Czuł że to nie będzie łatwa zabawa, a w dodatku że musi zacząć oszczędzać chakrę.Na szczęście jest nas teraz tylko dwóch, a w dodatku oni nie wiedzą o tym co ich czeka...-pomyślał, po czym spojrzał na Kazuhiro wysłuchując jego słów, po czym sam przemówił:
-No dobrze... Wszystko pięknie i ładnie, ale masz jakiś pomysł jak to zrobić ? Bo możemy sobie powiedzieć „no to ustawiamy pułapki i wszystko gra i gitarrrra”, ale jak to zrobić - zaczął Hiroshi spoglądając na Kazuhiro z uśmieszkiem. Wziął głęboki oddech i kontynuował- Jak wiesz w mojej... Karierze że tak to ujmę liznąłem nieco iluzji więc jestem w stanie zrobić to i owo, do tego potrafię zapadać się pod ziemię, tworzyć kopuły z ziemi, tworzyć Kage Bunshiny i specjalne Matasa Bunshiny. Z tego wszystkiego najbardziej przydadzą się techniki z zakresu genjutsu, a do tego kilka z Dotona...w walce wręcz nie popiszę się za bardzo, dlatego wolałbym osobiście jej uniknąć, co najwyżej robić za przynętę... Możemy ich złapać albo w nocy, albo teraz za dnia... Jeśli pójdą tak jak my wąwozem możemy albo używając notek zawalić za nimi część przejścia, albo chociaż narobić szumu, a następnie używając moich bunshinów zwiększyć zamęt powstały po wybuchu, wtedy ty zająłbyś się ochroną, a ja samym kupcem... Ewentualnie możemy ich śledzić, a następnie po cichu w nocy wymordować... Ale na razie chyba będzie trzeba się dowiedzieć którędy będą iść, prawda, Kazuhiro-kun ?-spytał z uśmiechem spoglądając na towarzysza, po czym dodał ruszając.-A więc spróbujmy przejść tym wąwozem...- powiedział ruszając przed siebie i starając się wyminąć karawanę niezauważenie.

Karta informacyjna

Heihachiro 
Nolife Bezczelnik
Let me survive...

Wysłany: 2010-12-04, 16:44   

Dwójka Shinobi stali ominęła karawanę szerokim łukiem, z sukcesem unikając wykrycia. Nie minęło pół godziny, gdy Hiroshi i Kazuhiro stanęli na szczycie wąwozu, by obserwować ruchy karawany. Ta nie dotarła do samego rozjazdu, tylko zatrzymała się w pobliżu. Ludzie zaczęli poić zwierzęta, najwyraźniej zarządzono krótki postój. Tymczasem od tej masy ludzkiej oderwały się dwie, czterosobowy grupki i ruszyły – jedna w stronę kanionu, druga w stronę dłuższego szlaku. Zapewne zwiadowcy... Shinobi Stali mogli doskonale wiedzieć, jak obie grupki rozchodzą się i wchodzą w odrębne trasy. Kiedy grupka która weszła w kanion zniknęła z oczu wszelkim postronnym świadkom (z wyjątkiem dwójki ze Stali), stało się coś niespodziewanego. Idąca najbardziej z tyłu postać sprawnym ruchem poderżnęła idącemu przed nią gardło. Chwilę później zniknęła, by pojawić się przed zaskoczoną dwójką pozostałych i błyskawicznie zakończyła ich żywot. Cała akcja trwała nie dłużej niż 10, może 15 sekund. Chwilę później trzy ciała zostały sprawnie ukryte w pobliskiej rozpadlinie, a postać przysypała ślady krwi piaskiem i żwirem. Gdy zatarła już ślady, zerwała się ona do biegu. I właśnie wtedy Hiroshi i Kazuhiro zdali sobie sprawę, że w momencie kiedy minie ona ich pozycję, wszelkie szanse na zbadanie sprawy przepadną. Postać mimo dość wiotkiej postury biegła z oszałamiającą wręcz prędkością, co najmniej trzykrotnie większą niż Kazuhiro byłby w stanie osiągnąć. I właśnie zbliżała się do miejsca, powyżej którego Shinobi Stali przygotowali punkt obserwacyjny...

Karta Postaci

Theme Song
Tora Song
Madness Begins

Odpowiedz do tematu