Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkanko Rain
Autor Wiadomość
Natsuki 
Parkinson Precision

Exp: 55
Całkowity exp: 4305
Punkty Życia: 400/480
Chakra Fizyczna: 370/390
Chakra Duchowa: 420/440
Taijutsu: 40
Ninjutsu: 20
Inteligencja: 40
Siła: 30
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 30
Znajomość Pieczęci: 30
Wysłany: 2010-03-30, 17:58   

Natsuki siedział niewzruszony, zastanawiało go skąd zna tę gębę, nie był podobny do Rain, spojrzał za siebie i przejechał po całym pokoju jakby po całym bałaganie, ale on szukał jakiegoś zdjęcia, niestety nie było, jednak, gdzieś już widział tę twarz, gdy nastała chwila milczenia, chuunin przemówił jakby mało zaskoczony.
- Wiem że jest brudno... - Rzekł obojętnie - Mówiłem Rain-chan, ale ona nie słucha... Ja nie wiem, zachowuje się jakby wychowała ją ulica czy coś... - Dodał niewzruszony.
Spojrzał na przybysza bez jakiegokolwiek skruszenia, strachu czy czegokolwiek, zastanawiał się jak zareaguje... Mogło być źle więc od razu zaczął dalej nim Jouin cokolwiek zrobił.
- My się chyba nie znamy... Jestem Książe Natsuki Chidesato, przyszły lider rodu Kiyo i przyszły członek Rady Starszych

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

REKLAMA 

Wysłany: 2010-03-30, 20:44   

Rain 

Exp: 70
Całkowity exp: 4950
Punkty Życia: 640/640
Chakra Fizyczna: 505/505
Chakra Duchowa: 390/390
Ninjutsu: 30
Genjutsu: 20
Inteligencja: 30
Siła: 36
Szybkość: 38
Znajomość Pieczęci: 20
RYO: 1350
Wysłany: 2010-03-30, 20:44   

- Mówiłeś coś?
Zapytała Rain, wychylając głowę przez drzwi kuchni. Gdy dojrzała jounina, rozpromieniła się i rzuciła się mu na szyje, z radosnym okrzykiem.
- Kira! Wreszcie wróciłeś!
Mruknęła tuląc się do niego i liżąc jego policzek. Merzczyzna, delikatnie pogłaskał ją po głowie i objął ramieniem, jednak nie spuszczał wzroku z Natsukiego.
- Gosposia, która zatrudniłaś jest jakaś wybrakowana, gada o sprzątaniu a nie ruszyła przez tydzień palcem, do tego nosi paskudne ubrania...
Mruknął, uśmiechając się ironicznie.
- Do tego jest wysoko, urodzona a z takimi to jedynie problemy... są strasznie leniwe. Powtórz swoje imię księżniczko...
Chuuninka, westchnęła ciężko i ugryzła go w ucho. Blondyn skrzywił się nieznacznie, po czym zrobił krok w stronę Natsukiego, nie zważając zbytnio na obciążenie w postaci czarnowłosej.
- Aaaaa... Natsuki Chidesato-sama... Proszę o wybaczenie, nie poznałem twej jakże czcigodnej aparycji... To wina tego oświetlenia i... pewnie tego stroju, kto by pomyślał że Książęta i przyszli liderzy klanów noszą takie ekhem... szałowe odzienia. Gdybym wiedział, nie powstydził bym się nosić, tej paskudnej yukaty, którą dostałem od mojej podopiecznej kilka lat temu, twoja jest łudząco podobna. Masz jednak dobry gust Rain-chan...
Mówił cały czas spokojnym i uprzejmym głosem z łagodnym uśmieszkiem wymalowanym na ustach, jednak w jego oczach nadal widać było niepokojące błyski gdy zasiadł na kanapie, spoglądając wyczekująco na chuunina.

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-03-31, 13:27   

- To taka nowa moda prosto z kraju Ognia, gdy idzie się do kogoś w gości trzeba przyodziać szaty zgodne z danym kręgiem kulturowym, dlatego Rain-chan dała mi twoją Yukatę abym się godnie zaprezentował przed jakże szlachetnym Jouinem z bardzo... Wyrafinowanym gustem jeżeli chodzi o ubiór - Odparł z uśmiechem i wszelakimi uprzejmościami.
Spojrzał na zegarek wiszący na ścianie a następnie wodził trochę wzrokiem po pokoju zastanawiając się co mógłby powiedzieć, gdy minęło dobre parę minut milczenia, atmosfera zaczęła trochę narastać, wtedy to na kolana chuunina wskoczyła malutka kocica.
- O... Kisiel przyszła - Stwierdził gdy kotka zaczęła się usadawiać na jego kolanach, wziął ją na ręce i zaczął głaskać - Dobra Kisiel, dobra

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-03-31, 17:04   

- Aaaa... To to jednak ta stara yukata, którą rzuciłem na strych i miałem zamiar zrobić z niej szmaty... Rain-chan, powinnaś dać naszemu gościowi jakiś bardziej wyrafinowany strój... Chociaż ten odpowiednio podkreśla jego aparycję...
Mruknął, udając karcący ton. Chuuninka, spoglądała to na Natsukiego, to na Kire z rosnącym niedowierzaniem.
- Mnie w waszą dziecinną zabawę nie mieszaj...
Prychnęła cicho i wreszcie go puściła, wstała niespiesznie i ruszyła w stronę kuchni.
- Zrobie ci coś jeść... senpai, ty też pewnie już zgłodniałeś...
Dodała, znikając w drugim pomieszczeniu. Kira uśmiechnął się ironicznie, odprowadzając ją wzrokiem.
- Za grosz humoru...
Mruknął i znów skierował wzrok na Natsukiego.
- Oh chyba zapomniałem się przedstawić... Isao Kira, jounin z klanu Marujimeneko i prawny opiekun Rain, która ma zaledwie 15 lat i nie osiągnęła jeszcze pełnoletności w naszym klanie, co wiąże się z tym, że nie spotka i nie będzie spotykać się z żadnym chłopakiem w przeciągu kilku następnych lat.... Ale, ale to tylko taka ciekawostka... A więc cóż sprowadza takiego szlachetnego gościa jak ty, w nasze progi? A ten kot, nie nazywa się Kisiel, tylko Haru...
Zapytał niewinnym tonem.

Karta informacyjna
Rain ;3
Theme song XD
Fight Song

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-03-31, 21:47   

- Ależ dziękuje - Odparł z uśmiechem gdy usłyszał słowa mówiące o aparycji.
Cierpliwie obserwował gdy Rain wychodziła, oraz wysłuchiwał z uśmiechem wstępnego wywodu Jouina, faktem było że to co mówił było po części prawdą a po części kłamstwem wymierzonym w stronę Natsukiego; gdy po krótkiej chwili został dopuszczony do głosu, przegryzł wargę zastanawiając się od czego mógłby zacząć.
- W zasadzie to... Ostatni poziom Kekkei Genkai, klanu Marujimeneko, Myouri no Neko; daje prawo do założenia rodziny i posiadania dzieci, Gekidoneko zaś jest końcowym etapem dorastania... A co za tym idzie, doświadczenia miłosne są czymś naturalnym czyż nie? - Rozpoczął spokojnie z dystansem w głosie, jednakże kontynuował przejawiając iskrę entuzjazmu - Ale nie po to tutaj jestem - Rzekł uspokajając Jouina - Deszcz mnie tu sprowadza, byliśmy z Rain-chan na plaży i zaczął padać deszcz

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-04-01, 19:12   

Kira zmrużył nieznacznie oczy, słysząc jego wywód, jednak jego uprzejmy uśmieszek nie zniknął.
- Jestem pod dużym wrażeniem, twojej wiedzy na temat naszego klanu Natsuki-sama... Ale z tego co pamiętam w waszej rodzinie zasady, są nawet surowsze od naszych... Z tym pocałunkiem, będącym automatycznym sposobem na zaręczyny to prawda? Biedny jesteś...
Mruknął nieco ironicznie. Po chwili oberwał w tył głowy, z otwartej dłoni Rain.
- Daruj sobie z tymi wykładami i dopatrywaniem się dziury w całym... Dlaczego dla ciebie wszyscy moi kumple są potencjalnymi łowcami na moją niewinność...
Fuknęła na blondyna, który uśmiechnął się do niej, szczerząc ząbki.
- Nie mam pojęcia o czym mówisz Rain-chan... My sobie tylko dyskutujemy na temat klanowych obyczajów.
Kunoichi westchnęła jedynie i położyła na stole tace z trzema kubkami wypełnionymi herbatą i wielkim talerzem kanapek. Usiadła na oparciu sofy i uśmiechnęła się przepraszająco do Natsukiego.
- On tak ma...
Mruknęła teatralnym szeptem.

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-04-01, 21:17   

- No tak, to prawda, tak samo jak to że raz w roku musimy wyruszyć na pielgrzymkę do różnych miejsc świętych dla naszego klanu. Im jesteśmy starsi tym dalej musimy się udać, w przyszłym roku muszę wyruszyć aż do kraju pól ryżowych gdzie Vritra, smok mórz i oceanów wydał swoje ostatnie tchnienie... Jednakże ten pocałunek, dotyczy tylko rodów królewskich, pozostali klanowicze są wolni od tego nakazu - Odparł z uśmiechem.
Po słowach dziewczyny uniósł brwi. Faktem było że w jego klanie, takie podejście do starszych "krewnych" było by ukarane chłostą, sam już dwa razy doznał takiego ''zaszczytu'' więc nie rozumiał jak inne klany mogą tolerować takie zachowanie.
- Nie przejmuj się Rain-chan... - Odparł niewinnie.

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-04-01, 21:36   

Kira skrzywi się lekko i zaczął jeść jedno z kanapek.
- To musi być strasznie kłopotliwe... Chociaż, przynajmniej trochę zwiedzisz, a więc kiedy wyruszasz? Pewnie długo cię nie będzie...
Mruknął z niewinnym uśmieszkiem, co Rain skwitowała przeciągłym sykiem.
- Dobra, już dobra idę spać...
Mruknął wstając, i zabierając jeszcze na odchodne cztery kanapki i kubek herbaty. Podrapał Rain za uchem i ruszył w stronę korytarza.
- Chyba nie muszę cię uświadamiać Natsuki-kun, że będe w drugim pokoju i mam bardzo płytki sen?
Lekko odchylił głowę w prawo, unikając rzuconej w niego poduszki i rzucił chuuninowi ostatnie, przeciągłe spojrzenie, w którym nie było cienia sympatii a jedynie chłodna ocena. Po chwili znikł w jednym z pokoi. Dziewczyna westchnęła ciężko i opadła na kanapę, pocierając skroń.
- Co za człowiek...

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-04-01, 21:46   

- Przynajmniej trzeźwo myś... Myli się co do mnie, hehehe - Rzucił z głupkowatym uśmiechem, chichocząc nerwowo.
Spojrzał na zamykające się drzwi pokoju Kiry i upewnił że są zamknięte przyglądając się szparom drzwi czy rzeczywiście są równe z każdej strony. Jego oczy zwróciły się w stronę Rain, Natsuki z uśmiechem wziął kubek i zaczął pić, gdy wziął pierwszy łyk, wyszeptał złośliwie.
- Złamałbym mu serce gdybym stwierdził że za jedenaście miesięcy? - Zapytał dziewczyny.

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-04-01, 21:53   

Rain popatrzyła na niego z lekkim uśmiechem, pełnym niedowierzania.
- Pewnie tak... Teraz sie módl żebyś nie dostał misji razem z nim... Kto wie, czy nie zdarzył by się nieszczęśliwy wypadek...
- Wypadki to przeżytek, lepsza jest trucizna... Oczywiście tylko teoretyczną wiedzą cię dziele...
Mruknął Kira wychodząc z pokoju i ruszając do łazienki, z której dobiegły do ich uszu pomruki irytacji.
- Rain, kto używał mojego ręcz...
Urwał w pół słowa i zatrzasnął drzwi. Dziewczyna wzruszyła ramionami, uśmiechając się chłodno.
- Obyś przeżył te 11 miesięcy...
Dodała, spoglądając na chuunina z troską.

Karta informacyjna
Rain ;3
Theme song XD
Fight Song

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-04-01, 22:03   

- Ja? Razem z nim? Nieee... - Stwierdził dodając teatralnie, olewający ruch ręką.
Przeciągnął się leniwie i rozsiadł wygodnie, już wiedział dlaczego opiekun dziewczyny tak bardzo lubił ten fotel, był mięciutki i wygodny, a także na tyle duży, aby móc się na nim rozłożyć. Kisiel również chyba lubiła ten fotel gdyż co chwilkę chwytała go i przeciągała niewinnie szponami po oparciu tworząc nowe uszkodzenia.
- Ty też tak myślisz co nie, Kisiel? - Zapytał, głaszcząc kotkę.
Wyczekiwał cierpliwie momentu gdy woda w łazience zacznie lecieć. Gdy miał pewność że Kira go nie słyszy, spojrzał na chuuninkę i układając usta w delikatny dzióbek, zaczął mówić.
- On zawsze tak reaguje na gości czy tylko na mnie?

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-04-01, 22:09   

- Nie tylko na gości, ale również na wszystkich kolegów... Raz zastępował mojego nauczyciela na misji, do tej pory współczuje moim dawnym kompanom z drużyny...
Mruknęła cicho i spokojnie zaczęła popijać herbatę, przyglądając się Natsukiemu z uwagą. Tym razem Kira zachowywał się nieco inaczej, co nie dawało jej spokoju.
- Ale teraz jest dziwnie spokojny. Zazwyczaj nie krył się z niechęcią, a teraz odgrywa cały ten teatrzyk... Trochę mnie to martwi...
Dodała, pocierając z zamyśleniem podbródek. Po chwili wzruszyła ramionami i machnęła lekko ręką.
- Nie zwracaj na to uwagi...

Karta informacyjna
Rain ;3
Theme song XD
Fight Song

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-04-01, 22:16   

- Pewnie gdybym był z innego klanu, inaczej by mnie traktował - Stwierdził krótko.
Wziął spokojnie łyk herbaty i uśmiechnął się jakby do siebie, zdawał wrażenie jakby ktoś jeszcze do niego mówił, może Kirin, a może po prostu myślał nad zaistniałą sytuacją. Jedno było pewne, zainteresował się postacią Jounina. Podniósł wzrok na Rain i z uśmiechem milczał, nie wydawał żadnego dźwięku, spokojnie wpatrywał się w jej oczy głęboko rozmarzony, zamyślony i nad wyraz spokojny.

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Rain 

Wysłany: 2010-04-01, 22:24   

- Nie wiem czy to kwestia klanu... Kto wie...
Mruknęła popijając herbatkę. Gdy zobaczyła jak się w nią wpatruje, nieco nieprzytomnym wzrokiem, poczuła się nieco nieswojo.
- Mam coś na twarzy?
- Uważaj młody chuuninie, zbyt długi kontakt wzrokowy z Rain może zamienić cię w kamień, ewentualnie ktoś może niechcący wydłubać ci oczy...

Mruknął obojętnie Kira, stając w drzwiach łazienki, ubrany jedynie w spodnie od dresu i ręcznik zarzucony na ramiona. Kunoichi posłała mu spojrzenie godne bazyliszka i prychnęła cicho.
- Ależ ty dowciapny... Ubierz się...
- No tak... Prz szlachetnym gościu nie wypada tak paradować.

Mruknął z ironicznym uśmiechem i wszedł do swojego pokoju, zamykając za sobą drzwi,

Karta informacyjna
Rain ;3
Theme song XD
Fight Song

Natsuki 
Parkinson Precision

Wysłany: 2010-04-01, 22:32   

Natsuki przez ten cały czas był jakby nieobecny, nawet fakt że dziewczyna już dawno zeszła z linii jego wzroku, nie sprawiło na nim wrażenia. Nadal patrzył gdzieś, w jakiś nieokreślony punkt, jego szmaragdowe oczy drylowały ścianę. Nagle mrugnął, jedno z jego oczu zmieniło barwę na niebieską; kocica na jego kolanach zerwała się i zaczęła wpatrywać w Natsukiego z zaciekawianiem.
- Gdzieś już go widzieliśmy - Stwierdzili, najwyraźniej i Nats i Feniks.
Ich oczy skierowały się w stronę drzwi za którymi znikł Kira, milczeli, praktycznie to nawet nie oddychali, byli zamyśleni, głęboko i z wręcz przesadnym patosem.

Karta Informacyja
Fight Theme
Main Theme

Odpowiedz do tematu